PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
contact contact
                                          
contact

Spreekt de Open Hof u aan en wilt u wel eens een dienst of activiteit bijwonen dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de scriba.  scriba@openhof-rijssen.nl  zodat wij weten dat u komt en wij u welkom kunnen heten.

Ook is het altijd mogelijk om een gesprek met de predikant te hebben over geloven in de Open Hof. Het email adres is: 
predikant@openhof-rijssen.nl
En mocht u lid willen worden van de Open Hof dan kan dat. Binnen onze kerk kennen wij verschillende ‘soorten’ lidmaatschap. Samen met u kunnen we kijken naar wat het beste bij u past.
Maar ook als u geen lid bent of wilt worden dan bent u van harte welkom in ons midden.
 
 
contact contact
Predikant
Ds. A. Gouma 
e-mail: predikant@openhof-rijssen.nl

Pastoraal werker

Scriba kerkenraad: 
e-mail: scriba@openhof-rijssen.nl
 
Voorzitter kerkenraad: 
e-mail: voorzitter@openhof-rijssen.nl

Redactie : 
e-mail: redactie@openhof-rijssen.nl 

Kerkgebouw
Protestantse Gemeente te Rijssen 'Open Hof' 
Stationsdwarsweg 2 
Tel. 0548-521374 
Postadres 
Postbus 134 
7460 AC Rijssen 

Beheerder:
Voor zaalverhuur, toegang kerk, onderhoud, reparatie en algemene zaken: 
e-mail: beheerder@openhof-rijssen.nl
rooster zaalbezetting :  http://www.supersaas.nl/schedule/openhofrijssen/Zaalreservering
Kosters:
e-mail koster@openhof-rijssen.nl

Vertrouwenspersonen
Mevr. A. Smit 
e-mail: anitasmit@openhof-rijssen.nl 

Dhr. J. Slofstra 
e-mail: janslofstra@openhof-rijssen.nl 

Financiële administratie
Dhr. G. Koster 
e-mail: gkoster@openhof-rijssen.nl 

Ledenadministratie
Dhr. M. Waanders 
e-mail: mwaanders@openhof-rijssen.nl 

Kerkelijk bureau 
Stationsdwarsweg 2 
Open eerste donderdagavond van de maand van 19.00 - 20.00 uur 

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347316603 
t.n.v. Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof" 

Financiële adm.Diaconie:
Dhr. B. Kornegoor 
e-mail:ben.kornegoor@kpnmail.nl

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347373542 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Rijssen “Open Hof”
 






 
 
 
Beamteam 
e-mail : beamteam@openhof-rijssen.nl

Website
www.openhof-rijssen.nl 
e-mail website@openhof-rijssen.nl




 
 
 
*
KOMENDE KERKDIENSTEN
Zondag 16 augustus 2020
10.00 uur
Voorganger: Ds. A. Gouma

vooralsnog alleen via Kerk tv/ radio

voor het bijwonen van de dienst op startzondag
moet u zich aanmelden bij uw wijkouderling
zie nieuwsbrief op de site.

Zondag 23 augustus 2020
10.00 uur
Voorganger: Ds. A. Gouma

ook via Kerk tv/ radio

voor het bijwonen van de komende diensten
moet zich eerst aanmelden op kerktijd@openhof-rijssen.nl
daarna kunt u op uitnodiging de dienst bijwonen.

Zondag 30 augustus 2020
10.00 uur
Voorganger: Ds. v. Sandijk- v.d. Wal, Holten

ook via Kerk tv/ radio

Zondag 6 september 2020
10.00 uur
Voorganger Ds. G. de Goeijen, Den Ham

ook via Kerk tv/ radio





 
 
*


 
*
ACTIVITEITEN
Open Hof Café

vrijdag 31 juli is er weer  OpenHof Café
vanaf 10.00 u. bent u weer van harte welkom.





 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.